Ramosi jep sinjalet e para për klubin e tij të ardhshëm

Futboll

Ramosi jep sinjalet e para për klubin e tij të ardhshëm

Më: 9 maj 2021 Në ora: 13:09
Sergio Ramos

Sipas të gjitha gjasave ky do të jetë sezoni i fundit i Sergio Ramosit me Real Madridin.

Spanjolli tash e një kohë është lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu” dhe një gjë e tillë pritet të ndodhë gjatë kësaj vere.

Është vet qendërmbrojtësi spanjoll i cili ka dhënë sinjalet e para për klubin e tij të ardhshëm.

Së fundmi, Ramos ka filluar të ndjekë shumë lojtarë të klubit francez, PSG në Instagram.

Ende nuk ka ndonjë gjë konkrete, por Paris Saint-Germain mund të jetë klubi i ardhshëm i Ramosit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat