Lajm shumë i keq për Kosovën, kjo i ndodhi lojtarit kryesor

Futboll

Lajm shumë i keq për Kosovën, kjo i ndodhi lojtarit kryesor

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 18:50
Lajm shumë i keq për Kosovën, kjo i ndodhi lojtarit kryesor

Arbër Zeneli i këput sërish ligamentet, do të operohet

Reims njofton se Arbër Zeneli ka këputur ligamentet e gjurit në ndeshjen përgatitëse të parasezonit ndaj Auxerre.

Zeneli iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore që treguan edhe lëndimin e yllit tonë.

Ai do t’i nënshtrohet operacionit dhe më pas do të dihet se sa gjatë do të mungojë jashtë fushave të blerta.

Një lëndim të tillë mesfushori kosovar e pati në vitin 2019, duke e lënë jashtë fushës gati një vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat