Behgjet Pacolli: Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë - Bota Sot
Behgjet Pacolli: Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë

Futboll

Behgjet Pacolli: Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:34
Foto

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka uruar dardanët për fitoren bindëse ndaj kombëtares së Maltës.

Ai është shprehur krenarë me përfaqësuesen kosovare duke thënë se tani Kosova është e para në ligën D dhe më afër kualifikimit se kurrë më parë, njofton Klan Kosova.

“Fitore e bukur e Kosovës 3-1! Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë. Krenar me përfaqësuesen tonë!”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e tij të Facebook-ut.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera