I vjen keq - Bota Sot
I vjen keq

Futboll

I vjen keq

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 15:45
Miralem Pjaniq

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjaniq thotë se është për të ardhur keq për mënyrën si skuadra e tij pësoi humbje në përballje me Manchester Unitedin.

“Djajtë e Kuq” mbrëmë në Torino mundën ‘Zonjën e Vjetër’, me rezultat 2:1, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Është për të ardhur keq për mënyrën si humbëm. Ne dominuam lojën, ishim më mirë të vendosur në fushë dhe më mirë e menaxhuam lojën”, tha ai për mediet italiane.

“Është për të ardhur keq që nuk shënuam më shumë gola. Edhe në ndeshjen e parë ishim më superior se kundërshtari. Megjithatë, humbja erdhi, por ne ende jemi të parët në grup dhe duam të qëndrojmë aty”, theksoi Pjaniq.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...