Arrestohet një person në Gjakovë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi - Bota Sot
Arrestohet një person në Gjakovë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Gjakova

Arrestohet një person në Gjakovë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Nga Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar - Sektori për Hetime të Krimeve Kibernetike, në Gjakovë është arrestuar një person me dyshimin e kryerjen së veprës 'Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi'.

Pas intervistimin me urdhër të prokurorit është kontrolluar një shtëpi dhe është konfiskuar një pajisje elektronike si provë materiale.

I dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme ka njoftuar Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...