Vdes nga COVID-19 zyrtari i Komunës së Gjakovës

Gjakova

Vdes nga COVID-19 zyrtari i Komunës së Gjakovës

Më: 17 janar 2021 Në ora: 12:03
Foto Ilustrim

Rifat Vula është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit, njoftimin e ka dhënë Kuvendi Komunal i Gjakovës.

“Me keqardhje kemi pranuar lajmin për ndarjen nga jeta si pasojë e COVID-19 të kolegut të Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport, z. Rifat Vula.

Rifati ishte punëtori i dalluar i Palestrës së Sporteve “Shani Nushi” në të cilën punoi për 50-të vite. Ai ishte i njohur për të gjithë si njeri punëtorë e sportdashës.

Ngushëllime të gjithë familjarëve, miqëve dhe bashkëpunëtorëve”, njofton Kuvendi Komunal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat