Zhduket një person nga fshati Doblibare i Gjakovës

Gjakova

Zhduket një person nga fshati Doblibare i Gjakovës

Nga: Dedë Preqi Më: 18 prill 2021 Në ora: 15:12
Gaspër J.Preçi

Gaspër J.Preçi, nga fshati Doblibare nga komuna e Gjakovës, (68) është zhdukur me 13.04.’21. (martë) deri më sot ende nuk ka asnjë gjurmë në lidhje me të.

Gaspëri ishte nisur nga fshati i vet në drejtim të qytetit, dhe rasti është paraqitur në organet policore të kësaj komune.

Mirëpo deri më tani nuk ka ndonjë informacion për jetën dhe vendndodhjen e tij.

Ju lutëmi që dikush mund ta ketë parë, apo ka ndonjë informatë nga personi në fjalë dhe në këtë foto, të informojë organet e rendit, apo në numrin e tel. +383 49 681 121.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat