Lekaj premton investime në Gjakovë për katër vitet e ardhshme - Bota Sot
Lekaj premton investime në Gjakovë për katër vitet e ardhshme

Gjakova

Lekaj premton investime në Gjakovë për katër vitet e ardhshme

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 19:54
Pal Lekaj gjatë ditës së sotme ka vizituar qytetin e Gjakovësm dhe kryetarin e saj Ardian Gjini

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj gjatë ditës së sotme ka vizituar qytetin e Gjakovësm dhe kryetarin e saj Ardian Gjini.

Lekaj përmes rrjetit social Facebook, ka premtuar se në Gjakovë do të investohet në infrastrukturës rrugore.

”Gjakova në katër vitet e kaluara ishte në errësirë totale sa i përket investimeve në infrastrukturë rrugore. Në katër vitet e ardhëshme do të përmbyllet kjo histori dhe Gjakova e qytetarët e saj do ta kenë perspektiven e vet të sigurtë, për këto tema biseduam me kryetarin e Komunes së Gjakovës, Ardian Gjini dhe bashkëpunëtorët e tij.”, shkroi Lekaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera