Pamje nga aksidenti në Gjermani ku vdiq 26 vjeçari me vajzën 4 vjeçare nga Kosova - Bota Sot
Pamje nga aksidenti në Gjermani ku vdiq 26 vjeçari me vajzën 4 vjeçare nga Kosova

Gjermania

Pamje nga aksidenti në Gjermani ku vdiq 26 vjeçari me vajzën 4 vjeçare nga Kosova

Nga: P.R Më: 16 korrik 2018 Në ora: 23:03
Foto nga aksidenti

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur sot në Gjermani, në afërsi të Dunningenit, ku një 26 vjeçar nga Kosova dhe vajza e tij 4 vjeçare kanë mbetur të vdekur, ndërsa vajza tjetër është në rrezik për jetën, e cila është bartur me helikopter në Spitalin e Freiburgut.

Mediat gjermane kanë sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku deri te aksidenti erdhi kur se  BMË-ja, të cilën po e ngiste shqiptari nga Kosova  është përplasur në mënyrë ballore me një kamion.

Lexo edhe këtë lajm: Babë e bijë nga Kosova vdesin në një aksident trafiku në Gjermani

Aksidenti tragjik ndodhi të hënën në mëngjes në orën 11 në rrugën kryesore pranë daljes Dunningen, shkruajnë mediat gjermane, përcjellë “Bota sot”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera