Zjarri e bën thuajse 'shkrum e hi' një shtëpi në Gjilan

Gjilani

Zjarri e bën thuajse 'shkrum e hi' një shtëpi në Gjilan

Më: 1 janar 2021 Në ora: 20:43
Foto ilustrim

Në Gjilan me 31.12.2020 –rreth orës 19:17, ankuesi mashkull, ka raportuar se shtëpia e tij është kapluar nga zjarri. 

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin. 

Dëmet materiale janë të mëdha ndërsa të lënduar në njerëz nuk ka. 

Policia njofton se rasti është duke u hetuar si shkaktim i rrezikut të përgjithshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat