Hyseni: Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional

Gjilani

Hyseni: Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 21:00
Pamje nga vizita

Banorët e Gjilanit e meritojnë të kenë një stacion autobusësh funksional e me kushte cilësore.

Biseduam bashkë me Drejtorin e Stacionit të Autobusëve, mbi projektin për ndërtimin e objektit të ri.

Në inkuadrimin e këtij projekti, përfshihet qasja në stacion për njerëzit me aftësi të kufizuara dhe teknikat e ngrohjes nëpërmjet paneleve solare.

Këto vizita janë të vlefshme për të rritur bashkëpunimin në çdo nivel, e për të bashkëqeverisur për Gjilanin.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat