Haziri: Do të mbetem gjithmonë Luta i juaj

Gjilani

Haziri: Do të mbetem gjithmonë Luta i juaj

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 12:19
Lutfi Haziri

Kandidati për kryetar të Gjilanit Lutfi Haziri, e ka publikuar në formën online Programin zhvillimor për Gjilanin 2021.

Haziri tha se besoj që secili e gjen vetën në këtë program.

Ai i ka falënderuar qytetarët për mbështetjen dhe ka thënë se do të mbetet gjithmonë “Luta i tyre”.

“Të dashur qytetarë të Gjilanit e bashkatdhetarë. Tashmë e kemi publikuar edhe në formatin online Programin zhvillimor për Gjilanin 2021 +, në të cilin besojmë se e gjen veten secili prej jush. Ju falemnderit shumë për besimin e vazhdueshëm ndaj meje dhe LDK-së. Do të mbetem gjithmonë, Luta i Juaj!”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat