Aksion për pastrimin e Gjilanit - Bota Sot
Aksion për pastrimin e Gjilanit

Gjilani

Aksion për pastrimin e Gjilanit

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 08:33
Pamje nga pastrimi

Në qytetin e Gjilanit sot mbahet aksioni për pastrimin e qytetit, që është vazhdimësi e angazhimit për një vend të pastër.

"Ta pastrojmë Gjilanin” fillon në ora 10:00 para Teatrit të Qytetit dhe do të pastrohen pika te ndryshme neper qytet, ne bashkëpunim me institucionet, qytetarët e organizatat qe veprojnë ne Gjilan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera