Ilaçi natyror që ndalon dhimbjet menstruale - Bota Sot
Ilaçi natyror që ndalon dhimbjet menstruale

Këshilla mjekësore

Ilaçi natyror që ndalon dhimbjet menstruale

Më: 11 korrik 2017 Në ora: 15:28
Ilustrim

Ky është ilaç më i mirë se tabletat! Ngërçe gjatë ciklit menstrual ka te 50 për qind e femrave.

Ky është ilaçi më i mirë kundër dhimbjeve menstruale, por edhe problemeve të tjera në tretje, artrit dhe qarkullim jo të mirë Përbërësit: Vaj ricini termofor peshqir.

Përgatitja: Lyeni me vaj ricini pjesën e poshtme të shpinës stomakun dhe vezoret) me shtresë të trashë. Shtrihuni në stomak dhe pjesën e yndyrshme e mbuloni me peshqir. Termoforin vendosni në peshqir dhe e lini të veprojë për 15 deri 20 minuta, shkruan gazeta shneta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat