Prishtinë, një person gjuan me armë nga banesa - Bota Sot
Prishtinë, një person gjuan me armë nga banesa

Kosova

Prishtinë, një person gjuan me armë nga banesa

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 11:49
Nga kjo gjuajtje me armë nuk ka persona të lënduar

Në rrugën “Hajdar Dushi” në qytetin e Prishtinës gjatë ditës së sotme ka ndodhur një gjuajtje me armë.

Në vendin e ngjarjes dolën Policia e Kosovës të cilët e lokalizuan e vendin.

“I dyshuari Sh.K. është arrestuar, pasi ka gjuajtur me armë nga një banesë, atij i është konfiskuar një revole dhe 5 fishekë të pa shkrepur”.

Image

Nga kjo gjuajtje me armë nuk ka persona të lënduar, deri tani akoma nuk dihen arsyet e incidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...