Tahiri: Fryma e zgjedhjeve të brendshme të PDK-së, do bartet në qeverisjen funksionale të kryeqytetit - Bota Sot
Tahiri: Fryma e zgjedhjeve të brendshme të PDK-së, do bartet në qeverisjen funksionale të kryeqytetit

Kosova

Tahiri: Fryma e zgjedhjeve të brendshme të PDK-së, do bartet në qeverisjen funksionale të kryeqytetit

Nga: A.SH Më: 23 mars 2019 Në ora: 21:46
Abelard Tahiri

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ishte pjesë e një forumi për zgjedhjet e brendshme të PDK-së, përcjellë “Bota Sot”.

Ai përmes facebook ka shkuar se, fryma e zgjedhjeve të brendshme të PDK-së po prodhon një marrëdhënie të re në mes strukturave dhe qytetarëve.

Postimi i plotë:

Fryma e zgjedhjeve të brendshme të PDK-së në Prishtinë po prodhon një marrëdhënie të re në mes strukturave dhe qytetarëve, e cila do bartet në qeverisjen funksionale të kryeqytetit.
#DekadaeRe #Vranidoll #Siqevë #Prishtine #PDK

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat