Aksident i rëndë në Podujevë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident i rëndë në Podujevë, ka të lënduar

Kosova

Aksident i rëndë në Podujevë, ka të lënduar

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 22:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident ka ndodhur para pak minutash në fshatin Llapashticë të Poshtme.

Sipas dëshmitarëve të cilët edhe kanë dërguar pamje, një veturë ka humbur kontrollin duke u rrokullisur, me ç’ rast mësohet se dy persona kanë mbetur të lënduar.

Të lënduarit janë transportuar për tretman mjekësor.

Ndërkaq, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./Llapi
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...