Fillon ndërtimi i Qendrës Rinore në Pjetërshan (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Fillon ndërtimi i Qendrës Rinore në Pjetërshan (Drejtpërdrejt)

Kosova

Fillon ndërtimi i Qendrës Rinore në Pjetërshan (Drejtpërdrejt)

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 10:32
Foto

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po merr pjesë në vënien e gurthemelit të Qendrës Rinore në Pjetërshan.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...