Rrëfen gruaja shqiptare që u akuzua për magji - E kam humbur besimin e familjes - Bota Sot
Rrëfen gruaja shqiptare që u akuzua për magji - E kam humbur besimin e familjes

Kosova

Rrëfen gruaja shqiptare që u akuzua për magji - E kam humbur besimin e familjes

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 23:43
Pamje nga vendi i ngjarjes

Magjitë dhe sehiret janë mjaftë të përfolura në popullin tonë, besëtytni këto që vazhdojnë të komentohen, por shumë nga njerëzit madje edhe i besojnë ato.

E pre e një videoje që u shpërnda dhe u komentua me të madhe në rrjetet sociale, ishte edhe një video, pjesë kjo e shkëputur nga një dasmë shqiptare, në të cilën shihej një grua me shami, teksa vendosi dorën sipas kokës së një nuseje, deri sa kjo e fundit ishte duke kërcyer në valle.

Ky gjest i kësaj gruaja çoi në dyshime se ajo po i bënte sehire nuses. Por, përmes një videoje të dyja protagonistet kanë treguar se çfarë ndodhi në të vërtetë.

Gruaja me shami mohoi të ketë bërë sehire, teksa tha se përmes kësaj videoje e fjalëve që janë folur, familjarët kanë humbur besimin në të.

Ndërsa nusja, e cila është mbesa e saj, tha se nuk ka dyshim se halla e saj t’i ketë bërë sehire.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat