Mbjellin fasule në rrethrrotulim - Bota Sot
Mbjellin fasule në rrethrrotulim

Kosova

Mbjellin fasule në rrethrrotulim

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 10:19
Foto

Një ide kreative është realizuar në rrethin e fshatit Rufc të Lipjanit.

Disa banorë aty kanë shfrytëzuar pak dhe në rrethrrotulim për të mbjellë pak fasul.

Në disa foto të dërguara në adresën e “Indeksonline”, shihet se në këtë rreth është mbjellë kjo bimë.  

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...