Rregullat nuk vlejnë për Policinë e Kosovës, tejkalojnë disa vetura në vijë të plotë - Bota Sot
Rregullat nuk vlejnë për Policinë e Kosovës, tejkalojnë disa vetura në vijë të plotë

Kosova

Rregullat nuk vlejnë për Policinë e Kosovës, tejkalojnë disa vetura në vijë të plotë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:18
Foto

Janë të thirrur për të vendosur rend dhe rregull në komunikacion. Por rregullat nganjëherë po thyhen edhe nga vet ata që janë të obliguar që t’i zbatojnë.

Bëhet fjalë për Policinë e Kosovës.

Këta të fundit sot kanë bërë shkelje në komunikacion. Në vijë të plotë, policia e Kosovës me veturë zyrtare kryejnë tejkalim në magjistralen Pejë-Istog, duke rrezikuar kështu sigurinë në komunikacion.

E gjithë ngjarja është kapur nga ana e një qytetari.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...