Moti për ditën e sotme - Bota Sot
Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 07:18
Foto Ilustrim

Do të mbajë mot diell dhe pjesërisht i vranët.

Në fushat barike do të ketë ngritje të vlerave, dukshëm mbi ato normale.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-27 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-5m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...