Kadidati i VV-së për deputet, Gazmend Islami merr përkrahje nga të rinjtë e Podujevës - Bota Sot
Kadidati i VV-së për deputet, Gazmend Islami merr përkrahje nga të rinjtë e Podujevës

Kosova

Kadidati i VV-së për deputet, Gazmend Islami merr përkrahje nga të rinjtë e Podujevës

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 21:53
Pamje nga takimi

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje Gazmend Islami përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur që është takuar me rininë e Podujevës ku dhe kanë shpalosur programin e Lëvizjes Vetëvendosje.

“Jemi shumë të lumtur e krenar që Lëvizja Vetëvendosje ka pas vete rininë e mrekullueshme të Kosovës.

Sonte në Podujevë , në një takim me dhjetra të rinj e të reja llapjanë, shpalosa programin e Lëvizjes Vetëvendosje për ta, ku u pajtum se me 6 tetor do ta ndryshojmë për të mirë Kosovën duke votuar numrin 126 në fletëvotim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...