Familjarët e dy vëllezërve që vdiqën magjistralen Gjilan-Ferizaj rrëfejnë se si erdhi deri te aksidenti i rëndë

Kosova

Familjarët e dy vëllezërve që vdiqën magjistralen Gjilan-Ferizaj rrëfejnë se si erdhi deri te aksidenti i rëndë

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 20:42
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme, përkatësisht rreth orës 22:40 në magjistralen Gjilan-Ferizaj, saktësisht në fshatin Budrigë e Epërme.

Si pasojë e këtij aksidenti dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë kanë pësuar lëndime trupore.

Dy vëllezër mbetën të vdekur edhe në Budrigë të Vitisë.

E vëllai i tretë që ishte me ta në veturë, është lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat