Fushë Kosova dhe Vushtrria pa rrymë qe tetë orë

Kosova

Fushë Kosova dhe Vushtrria pa rrymë qe tetë orë

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Ndonëse po i ofrohemi ditëve të ftohta të dimrit, dy qytete të vendit po ballafaqohen me reduktime të energjisë elektrike.

Fusha Kosova qe tetë orë ka mbetur  pa rrymë, njësoj si edhe Vushtrria.

Vushtrriasit që nga ora tetë e mëngjesit nuk kanë rrymë. E reduktimet në këtë komunë kanë nisur tri ditëve të fundit të cilat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat