Mot i nxehtë, temperaturat deri në 30 gradë celsius - Bota Sot
Mot i nxehtë, temperaturat deri në 30 gradë celsius

Kosova

Mot i nxehtë, temperaturat deri në 30 gradë celsius

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 07:27
Ilustrim

Rryma të nxehta ajrore nga Afrika veriore do të vazhdojnë edhe përgjatë ditës së sotme ku kryesisht do të mbajë mot i kthjellët dhe me diell.

Pasdite përgjatë viseve malore mundësi për ndonjë rrebesh shiu me bubullimë.

Realizoni në IFJB CAPITAL pagesat për internet dhe tv kanale të operatorit TELKOS LLC pa provizion

Kurse nga dita e premte fusha të presionit të ulët nga Evropa perëndimore do të shtrihen mbi rajon, që në fundjavë sjellin destabilizim të motit me rrebeshe shiu dhe bubullima. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat