Ismajli viziton rezidencën e Presidentit Rugova

Kosova

Ismajli viziton rezidencën e Presidentit Rugova

Më: 31 janar 2021 Në ora: 13:10
Ganimete Ismajli ka vizituar rezidencën e Presidentit Rugova në Velani

Kandidatja për deputete nga radhët e LDK-së, Ganimete Ismajli ka vizituar rezidencën e Presidentit Rugova në Velani, ku ajo e konsideron si me shumë rëndësi, sepse aty kishte filluar dhe studimet për Drejtësi.

Postimi i plotë:

Mbrëmë, në degën e III, dega e Presidentit Rugova!

Velania, aty ku frekuentova me shok e shoqe, shkolla fillore;

Velania, aty ku fillova studimet për Drejtësi, në shtëpi private gjate okupimit;

Velania, rezidenca e Presidentit të Kosovës, shtëpia e gjithë shqiptarëve, shtëpia e miqëve ndëkombetarë, shtëpia e shtëtëformimit dhe shtetëndërtimit.

Shtëpi e madhe! LDK-ja ✌✌!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat