Lladrovci uron 8 Marsin: Nëna, bashkëshorte, motra e vajza, ju paçim!

Kosova

Lladrovci uron 8 Marsin: Nëna, bashkëshorte, motra e vajza, ju paçim!

Më: 8 mars 2021 Në ora: 12:00
Urime 8 Marsi!

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ua ka uruar 8 Marsin nënave, bashkëshorteve, motrave dhe vajzave, me urimin “Ju paçim!”.

Postimi i Ramiz Lladrovcit:

Nëna, bashkëshorte, motra e vajza,

Urime 8 Marsi!

Çdo ditë e vitit është me vlerë dhe e begatë për të gjithë neve që ju kemi pranë, për familjet tuaja, përparimin dhe aftësimin individual, në shtetin tonë të lirë. Deri sot, Ju keni dhënë shumë kontribut dhe po dëshmoni përkushtim më të madh çdo ditë për fuqizimin e shtetit tonë, në nivelin qendror e lokal, në të gjitha fushat e jetës. Ju paçim!

Urime, gëzuar 8 Marsi!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat