Moti për ditën e nesërme - Bota Sot
Moti për ditën e nesërme

Kosova

Moti për ditën e nesërme

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 00:01
Foto ilustrim

Moti këto ditë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike si dhe masave të ngrohta ajrore.

Mirëpo, masa të ftohta ajrore që kanë depërtuar mbi Mesdheun perëndimor, gradualisht gjatë javës së ardhshme do të shtrihen edhe mbi vendin tonë duke zbritur lehtë temperaturat afër vlerave mesatare.

Kështu, nesër pritet të jetë mot i ngrohtë, me vranëira dhe intervale me diell.

Shikoni tabelën me poshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat