Transportonte mallra nga Serbia pa dokumente, arrestohet - Bota Sot
Transportonte mallra nga Serbia pa dokumente, arrestohet

Kronikë e zezë

Transportonte mallra nga Serbia pa dokumente, arrestohet

Më: 12 maj 2019 Në ora: 13:50
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pas i njëjti është hasur duke transportuar mallra nga Serbia pa dokumente përkatëse.

Sipas Policisë, malli së bashku me automjet janë konfiskuar dhe janë dërguar në Doganë, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...