Konfiskohen armë në Ferizaj - Bota Sot
Konfiskohen armë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Konfiskohen armë në Ferizaj

Më: 14 maj 2019 Në ora: 11:22
Ilustrim

Policia e Ferizajt ka arrestuar një person pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar: një pushkë gjuetie, një bajonetë, dy shpata, një pushkë ajrore, një palë dylbi, 148 fishekë kalibrash të ndryshëm, një boks hekuri dhe një shtizë.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...