Vidhen para e ari në një shtëpi në Suharekë - Bota Sot
Vidhen para e ari në një shtëpi në Suharekë

Kronikë e zezë

Vidhen para e ari në një shtëpi në Suharekë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 11:27
Ilustrim

Një person në Suharekë ka raportuar në Polici se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty kanë arritur të vjedhin, një sasi stoli ari dhe një shumë të konsiderueshme të parasë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton PK-ja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...