Motra njofton Policinë për vëllanë e humbur - Bota Sot
Motra njofton Policinë për vëllanë e humbur

Kronikë e zezë

Motra njofton Policinë për vëllanë e humbur

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:23
Foto ilustrim

Të shtunën rreth orës 14:26 një grua nga Gjilani ka njoftuar policinë se vëllai i saj është larguar nga shtëpia dhe më nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...