Arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët e grabitjes në Rinas - Bota Sot
Arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët e grabitjes në Rinas

Kronikë e zezë

Arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët e grabitjes në Rinas

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 09:36
Ilustrim

Pas ngjarjes së rëndë të grabitjes në Rinas u arrestuan disa persona.

Ndërkohë që gjatë ditë së sotme bëhet publik lajmi se është arrestuar nga policia  përsoni që ndihmoi nga brenda autorët. 

Mediat raportojnë se personi i vënë në pranga ka njoftuar për futjen e parave ne pistë orarin dhe lëvizjet.

Priten detaje në vijim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...