Momentet e fundit të Sefa Kayas në Prishtinë - Bota Sot
Momentet e fundit të Sefa Kayas në Prishtinë

Kronikë e zezë

Momentet e fundit të Sefa Kayas në Prishtinë

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 11:24
Sefa Kaya

Sot në orët e mëngjesit, u raportua një aksident me fatalitet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër ‘KFC’-së.

Viktima në aksident ishte menaxheri i dy reperëve të njohur, Azet dhe Mero, Sefa Kaya.

Gjatë tërë ditës së djeshme, Sefa Kaya së bashku me grupin e reperit Azet, ‘KMN’, ishin në disa lokale të ‘Rrugës B’.

Pastaj, Kaya mbrëmjen e kishte vazhduar në një nga diskotekat e njohura në Prishtinë.

Sefa Kaya është i njohur për ngasjen e shpejt të veturës. Në  të kaluarën në Instastory publikonte video duke vozitur shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...