Thyhet shkolla në Studençan - Bota Sot
Thyhet shkolla në Studençan

Kronikë e zezë

Thyhet shkolla në Studençan

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 10:18
Ilustrim

Në fshatin Studencan të Suharekës është dëmtuar shkolla e fshatit.

Policia njofton se persona të panjohur kanë thyer derën e hyrjes së shkollës dhe kanë hyrë brenda objektit.

Ata më pas kanë thyer edhe tri dyer të zyrave të shkollës.

Policia nuk njofton nëse janë identifikuar personat që kanë dëmtuar objektin shkollor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...