Gruaja sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrra - Bota Sot
Gruaja sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrra

Kronikë e zezë

Gruaja sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrra

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:22
Ilustrim

Një femër në Prizren ka raportuar se bashkëshorti i saj dhe vjehrra që një kohë e kishin keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht.

Bashkëshorti i saj është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa vjehrra e saj është liruar në procedurë të rregullt.

Viktima së bashku me tri vajzat e sajë është dërguar në strehimore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat