Dy të arrestuar në Podujevë për bixhoz të paligjshëm - Bota Sot
Dy të arrestuar në Podujevë për bixhoz të paligjshëm

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Podujevë për bixhoz të paligjshëm

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:12
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Podujevë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të organizimit të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18.30, njofton Policia e Kosovës në raportin e sotëm të rregullt 24 orësh.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...