Një person në Deçan tenton të vetëdigjet me benzinë - Bota Sot
Një person në Deçan tenton të vetëdigjet me benzinë

Kronikë e zezë

Një person në Deçan tenton të vetëdigjet me benzinë

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 10:03
Ilustrim

Një person me probleme psikike ka ushtruar dhunë psikike dhe frikësim ndaj familjarëve.

I njëjti kishte lagur tërë trupin me benzinë duke tentuar të vetë –digjet, njofton Policia e Kosovës.

 Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur në Deçan, mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...