Gjakovë, arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion - Bota Sot
Gjakovë, arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Kronikë e zezë

Gjakovë, arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 12:57
Foto ilustrim

Policia në Gjakovë ka arrestuar dy persona nën dyshimin se të njëjtit kanë ndihmuar një person të kryejë marrëdhënie seksuale me një vajzë

Rasti sipas policisë ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Gjakovë, ku të dyshuarit i kanë mundësuar një personi të kryejë marrëdhënie seksuale me një vajzë të komunitetit egjiptian.

Bëhet e ditur se me vendim të Prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat