Policia: Dje arrestuam 41 persona

Kronikë e zezë

Policia: Dje arrestuam 41 persona

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë së martës janë arrestuar 41 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur nëpër rajone të ndryshme të vendit dhe për raste të ndara.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar me kohë prokurori i rastit, me urdhër të të cilit 22 janë dërguar në qendrën e mbajtjes ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat