Ariu sulmon policin në Rugovë të Pejës - Policia jep detajet - Bota Sot
Ariu sulmon policin në Rugovë të Pejës - Policia jep detajet

Kronikë e zezë

Ariu sulmon policin në Rugovë të Pejës - Policia jep detajet

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:40
Foto

Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës 13:40 në malet e Rugovës, gjegjësisht në fshatin Pecaj të komunës së Pejës, një zyrtar policor është sulmuar nga një ari.

Sipas raportit policor, zyrtari ka arritur të shmang rrezikun duke ndërmarrë veprimet e duhura.

Zëdhënësi i policisë nga rajoni i Pejës, Xhevat Ibraj, i ka thënë Gazetës Insajderi se polici është trajtuar nga ekipi mjekësor dhe gjendet jashtë rrezikut për jetë.

Ibraj përmes Insajderit u bënë apel të gjithë qytetarëve që të kenë kujdes të shtuar gjatë vizitave turistike në vendet malore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...