Merrej me fajde, arrestohet - Bota Sot
Merrej me fajde, arrestohet

Kronikë e zezë

Merrej me fajde, arrestohet

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 16:43
Foto

Një person është arrestuar në Shtime, nën dyshimin e bazuar se në bashkëpunim me një të dyshuar tjetër i cili gjendet në arrati kanë dhënë para me fajdekryer veprat në fjalë.

Sipas policisë, janë konfiskuar një revole me pesë fishek, një veturë, një DVR dhe disa dokumente.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat