Një person arrestohet për fajde në Ferizaj

Kronikë e zezë

Një person arrestohet për fajde në Ferizaj

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti i kishte dhënë pesëmijë (5000) euro borxh një personi dhe kjo shumë është rritur nga i dyshuari dhe ka arritur në njëzet mijë (20000) euro.

Nga i dyshuari është konfiskuar një armë zjarri me shtatë fishekë, një thikë, tre telefona dhe shtatëqind e pesëdhjetë e pesë euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat