I plagosuri 76 vjeqar në sulmin e djeshëm, në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

I plagosuri 76 vjeqar në sulmin e djeshëm, në gjendje të rëndë

Nga: H.O. Më: 6 shtator 2019 Në ora: 19:39
Ilustrim

Një burim i gazetës brenda QKUK-së bën të ditur se dy të plagosurit në sulmin e djeshëm në Lagjen e Spitalit, janë në gjendje kome dhe po trajtohen në Klinikën Intenzive.

I plagosuri 76 vjeqar G.R. është në gjendje më të rëndë, derisa F.R. 52 vjeqare është në gjendje pak më të mirë shëndetësore.

Ndryshe gjatë sulmit të djeshëm kanë mbetur dy persona të vdekur. Konflikti thuhet se u bë për cështje pronësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat