Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, vdes e mitura - Bota Sot
Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, vdes e mitura

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, vdes e mitura

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .

Ndërkohë që fatkeqësisht ka ndërruar jetë mitura e cila ishte pasagjere në mjetin tip toyta yaris.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se pasagjerja është vajza e drejtuesit të mjetit.

Ende nuk dihen shkaqe të tjera të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat