Burri nga Rahoveci i dehur e rreh babanë e bën për spital - Bota Sot
Burri nga Rahoveci i dehur e rreh babanë e bën për spital

Kronikë e zezë

Burri nga Rahoveci i dehur e rreh babanë e bën për spital

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njejti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari në momentin kur ka kryer sulmin dyshohet se ka qenë nën ndikim të alkoolit.

Pas intervistimit me vendimit të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, derisa, rasti po hetohet.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babain e tij viktimën mashkull k/shqiptar i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në kohën kur i kishte kryer veprat e cekura më lart dyshohet se kishte qenë nën ndikim të alkoolit dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...