Hajnat hynë në QKUK, vjedhin nëpër dhoma - Bota Sot
Hajnat hynë në QKUK, vjedhin nëpër dhoma

Kronikë e zezë

Hajnat hynë në QKUK, vjedhin nëpër dhoma

Më: 29 shtator 2019 Në ora: 13:45
Qkuk

Hajdutët gjatë ditës së djeshme në mbrëmje kanë hyrë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës(QKUK).

Sipas mediave, hajnat kanë hyrë tek Spitali i Mushkërive dhe kanë vjedhur në disa dhoma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...