Aksident midis 2 veturave dhe 1 kamioni, në Rrugën e Kombit - Bota Sot
Aksident midis 2 veturave dhe 1 kamioni, në Rrugën e Kombit

Kronikë e zezë

Aksident midis 2 veturave dhe 1 kamioni, në Rrugën e Kombit

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 10:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në Rrugën e Kombit.

Në hyrje të Suharekës një kamion dhe dy automjete janë përplasur.

Nuk raportohet ende për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...