Sulmuan policët në stacion, arrestohen dy persona në Shtime

Kronikë e zezë

Sulmuan policët në stacion, arrestohen dy persona në Shtime

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Shtime pasi që të njëjtit kanë bërë vozitje të rrezikshme me veturë dhe pastaj në stacion policor kanë sulmuar tre zyrtarët policorë të cilëve iu kanë shkaktuar lëndime trupore.

Të gjithë të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat